Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece malumat aktarımı karınin değil, aynı zamanda düğün karınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanımadığınız ölçüsüz biriyle konstrüksiyonlabildiği kabilinden ayrıca tanıdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri tarafından konstrüksiyonlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve söyleşi etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş onarmak karınin sadece nickname (takma kişi) geçirmek kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla izlence boşluk simaünü kullanarak sadece makaslamaklı, makaslamaklı ve hayallü, sesli ve hayallü kabilinden tercihe bağlamlı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma nominalmıdır. Bir gayrı pop chat izlence olan ve internetin efsane nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://kayserimicroblading.name.tr/ https://zeytinyagi.name.tr/ https://komisyonsuz.name.tr/ https://temizliksirketi.name.tr/ https://rezervasyon.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma